Hakkımızda

Her geçen gün hayatımız dijitalleşiyor ve bunun temelinde de iletişim ve enformasyon yer alıyor. Günümüzde iletişim ve bilgi sosyal medya aracılığıyla sağlanmakta olup, Instagram’da bunun merkezindedir. Instagram’da kişisel yazılar, hikâyeler, fotoğraflar, videolar ve daha birçok paylaşım şekli bulunmaktadır. Yeni gelen özellikleri ile de paylaşımlar çeşitlenmeye devam edecektir.

Birçoğumuz biliyoruz ki Instagram gibi sosyal medya platformları kişinin kendini ön plana çıkarabilmesi için fırsatlar sunmaktadır. Elbette yalnızca kendi arkadaşlarıyla iletişim halinde olan, yabancı takipçilere açılmayan hesaplar bulunmaktadır. Fakat genel itibariyle daha çok takipçi ve beğeni isteği olağan görülmektedir. Kullanıcılar Instagram’da takipçi ve beğenilerini arttırarak kişisel marka haline gelebilmektedir. Bu sayede reklamlar alarak maddi kazanç sağlayabileceği gibi, sattığı bir ürünün de reklamını yaparak satışlarını arttırabilir. Yani fenomen olmak sadece manevi değil maddi kazançların da kapısını aralamaktadır. Peki “Nasıl fenomen olabilirsiniz? Instagram’ı nasıl kazanca çevirebilirsiniz?” işte tüm bunların cevabı sitemizde bulunmakta. Sizlere verdiğimiz tüyolar sayesinde kısa zamanda takipçilerinizi ve beğenilerinizi arttırabileceksiniz. Sizlere yardımcı olabilmek amacıyla her gün paylaşımlar yapmakta olan sitemiz, güncel haberleri aktardığı gibi Instagram’ın özel yanlarını da sizlere göstermeye çalışmaktadır. Sitemizi aktif olarak takip ederek, verdiğimiz tüyoları uygulayan kullanıcılar kısa zamanda nasıl ön plana çıktıklarına hayret edecekler.

Sitemizde fenomen olmak isteyenlere yönelik paylaşımların yanı sıra, Instagram sorunları kullanımında sorun yaşayanlara yardımcı olacak paylaşımlar da bulunmaktadır. Bu paylaşımlarımız teknik sorunları konu edebileceği gibi Instagram gelişimine ve kolay kullanıma da katkıda bulunacaktır. Ayrıca sitemizde Instagram’da nasıl güzel fotoğraflar çekebileceğiniz, hangi filtreleri kullanmanız gerektiği ya da hangi hashtagin hangi fotoğrafla kullanılabileceği gibi ayrıntıları da bulabileceksiniz. Instagram deneyiminiz sayemizde artacak ve keyifli paylaşımlarınızla adınızdan söz ettirmeye başlayacaksınız.

Instagram’dan tam manasıyla yararlanabilmeniz için bazı uygulamaları bilmeniz ve kullanmanız gerekmektedir. Instagram altyapısı fotoğraf ve video indirmeye izin vermemekte olup, bu ancak belli programlar vasıtasıyla olabilmektedir. Ekibimiz ihtiyacınız olan uygulamaları bularak sizlerin beğenisine sunmakta ve nasıl kullanıldığını da tek tek anlatmaktadır. Ayrıca fotoğraf düzenlemesinde de çeşitli uygulamalara ihtiyacınız olacaktır. Bunun gibi durumlarda bizim size tavsiye ettiğimiz uygulamaları kullanabilir, Instagram’ın her özelliğinden sınırsızca faydalanabilirsiniz. Bu sayede sadece fotoğraf paylaşan bir hesaptan daha fazlasına sahip olabileceksiniz. Sizler için en iyi deneyimi sunmaya çalışan sitemiz, uzun yıllar sizlerin hizmetinde olacaktır. Tek yapmanız gereken her gün sitemizi ziyaret ederek yeni yazı ve araştırmalarımıza göz atmak.

Yazarlarımız tüm yazıları araştırarak sizlere en doğru bilgiyi sunmaya çalışmaktadır. Yıllardır sosyal medya alanında tecrübe edinen ekibimiz Instagram özelliklerini en basit şekilde anlatarak rahat bir kullanıma ulaşmanıza yardımcı oluyor. İşimizin gereği olan sürekli güncellikten asla taviz vermeden tüm sosyal platformlar tarafımızdan taranıyor ve güncellemeler yakından takip ediliyor. Bu sayede çıkan yeni özellikler ilk olarak sizlerin bilgisine sunuluyor. Devamlı sitemizi takip eden ziyaretçilerimiz bu farkın tadına varacaklardır. En önemli farklarımızdan biri de asla kopya içerik barındırmamamızdır. Hiçbir siteden aldığımız bilgiyi sizinle paylaşmıyor, bilginin özüne kendimiz ulaşıyoruz. Okuyucularımızı dikkate alarak önerilerine uygun içerikler hazırlıyor ve sorunlarına her daim yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu nedenle siz değerli ziyaretçilerimizde tüm soru ve isteklerini bizlere iletebilir, sorununuzun çözümünde yardım isteyebilirsiniz.

Sitemizin en önemli prensiplerinden biri de sizlerin güvenliği ve kişisel bilgilerinizin gizliliğidir. Hiçbir bilgi üçüncü kişilerle paylaşılmamakta olup, sitemizde saklı kalmaktadır.

Sizlerde sunduğumuz bilgilerden yararlanmak ve sosyal medya konusunda uzmanlaşmak istiyorsanız bizleri takip etmeye devam edin. Tüm yenilikler ve sosyal medya dünyasının yükselme olanakları burada. Hakkımızda tüm bilgilerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyduk.

Bir Sorunuz mu var? Bizimle temasa geçin.
Soru, istek ve önerileriniz olması durumunda bize 7/24  e-mail üzerinden ulaşabilirsiniz!
E-mail: [email protected]