İnstagram Beğeni Kazanma Yolları 2018

İnstagram Beğeni Kazanma Yolları 2018

Instagram Beğeni Kazanma YollarıSosyal medya ‘ nın kralı olan instagram ‘ da yapmış olduğunuz gönderilerin beğeni sayısı oranı artması takipçi sayınızı da olumlu etkiler ve takipçi sayınızda artmasında büyük rol oynar. Bu sayede para kazanma oranınızda artabilir. Beğeni kazanmanın farklı yolları vardır. Bu yöntemlerden sizlere bahsedeceğiz.

Gönderilerinizle Beğeni Kazanma

Paylaşım yapacağınız gönderilerde mutlaka etiket kullanımına dikkat etmelisiniz. Kullandığınız etiketlerde de her kesimden insana hitap etmelisiniz. Örneğin #love, #coffee , #summer, #tbt gibi etiketleri kullanabilirsiniz. Bu gibi etiketler sizleri daha geniş bir kitleye ulaştıracaktır . Bu sayede beğeni ve takip oranınızın artması söz konusu olabilir .

Fotoğraflarınızın Kaliteli Olmasına Dikkat Etmelisiniz

Paylaşmak istediğiniz fotoğraflarda çekim yapacağınız aletin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Çekim yaparken kaliteli cep telefonuna veya profesyonel fotoğrafları kullanmalısınız.  Ayrıca fotoğraflarınıza filtreler uygulayabilirsiniz. Bunun için Instagram’ın filtre özelliğini kullanabilirsiniz veya fotoğraf düzenleme uygulamaları da indirebilir ve uygulayabilirsiniz. Bu sayede dikkat çekici hale gelebilirsiniz. Bu sayede kullanıcılar sizin fotoğraflarınızı beğenecektir  .

Beğenilen İçeriklerin Paylaşımı

Beğeni sayınızın artmasını istiyorsanız herkesin hoşuna gidecek paylaşımlarda bulunun. Örneğin bir manzara fotoğrafı, sevimli bir hayvan ya da özel bir anınızı paylaşmak sizi ilgi çekici hale getirebilir. Bu gibi gönderiler paylaşırsanız beğeni sayınız artar. Doğal olarak takipçi sayınızda artar. İtici paylaşım yapmaktan uzak durmalısınız bu size olumsuz etki yapacaktır. Bu paylaşımlarda bulunursanız beğeni ve takipçi sayınızda düşüş meydana gelir .

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram DM (Direct Message) Kapatma ve Açma (GÜNCEL)
Instagram DM (Direct Message) Kapatma ve Açma (GÜNCEL)

Instagram DM özelliği özel mesajın yani direct message olan kelimenin kısaltılarak kullanılmasını ifade eder. Instagram’da bulunan kullanıcılar bu öze...

Instagram Hesap Açma ve Kayıt Olma Nasıl Yapılır?
Instagram Hesap Açma ve Kayıt Olma Nasıl Yapılır?

Instagram yeni hesap açma ve kaydolma adımlarında birçok kullanıcı, email veya cep telefonu onay aşamasında sorun yaşamadığı görülmektedir. Instagram ...

Uygulamalar

Eğer sizde takipçi sayınızda artış ve beğeni sayınızda artış istiyorsanız bunun için uygulamalar kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar beğeni sayınızın atması için oluşturulmuştur. Bu sayede geliştirilmiş çok uygulama mevcuttur .  Bunun geliştirilmiş birçok program mevcuttur. Bu programları kullanarak sizde beğeni sayınızı arttırabilirsiniz. Bu programları kullanmak için Instagram adresinizle üye olabilirsiniz. Instagram adresinizle birlikte sisteme giriş yapabilirsiniz. Bu uygulamalar sizin beğeni ve takipçi sayınızı arttıracaktır. Bu programlar Instagram hesabınızın başka kullanıcılar tarafından takip edilmesini sağlamaktadır. Yaptığınız paylaşımlar sistem tarafından beğeni sayınızın artmasını sağlar. Aynı zamanda yeni takipçi kazanabilirsiniz .

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.