Instagram Hikaye Paylaşımı Nasıl Yapılır ?

Instagram Hikaye Paylaşımı Nasıl Yapılır ?

Cebimizden eksik olmayan telefonların vazgeçilmez uygulaması instagram , gücüne güç katmaya devam ediyor .  Lider uygulama Facebook’ un bünyesine geçtikten sonra daha da güçlenip rakip tanımaz hale geldi . Dünya en çok kullanılan ve aktif üyeye sahip olan instagram boş durmuyor ve kendini geliştirmeye devam ediyor bünyesine son olarak kattığını hikaye paylaşma özelliğinin nasıl kullanıldığını sizler için derledik.

İlk olarak bu özelliğinde snapchat ten bir alıntı olduğunu söylesek eminiz ki bizi kimse yadırgayamaz . İnstagram ne kadar başka platformlardan alıntı ya da özentilik yapsa da bu özelliklerin daha iyisini bize sunduğu için mutluyuz . Çünkü instagram başka uygulamalardan alıntı yaparken daha çok geliştirip açıklarını kapatıp bize kusursuza yakın bir şekilde bu özellikleri kullanma imkanı veriyor .

Buda yaptığı hareket ne kadar rakiplerini yok etme politikası olsa da bizler için faydalı olması sebebiyle kullanıcı geri dönüşlerine de olumlu şekilde yansıtmaktadır .

Çektiğiniz fotoğraf veya videoyu yayınlamadan önce konum , saat, konu etiketi , anket , tarih ve değişik emojiler , efektler , çeşitli yazı tipi ile yazı yazma ve çeşitli şekiller ile çizim ekleyerek hikayenizi indirme butonuna basarak cihazınıza kaydedebilirsiniz . İsterseniz hikayen ya da Gönder butonuna basarak da hikayenizi yayınlayabilirsiniz .

Hikayenizi yayınladıktan 24 saat sonra paylaşmış olduğunuz hikaye silinir . 24 saat şart değil sizde 24 saat içerisinde istediğiniz zamanda hikayenizi silebilirsiniz .  Bu hikayeyi paylaşmadan önce efektler ile süsyelebilir üzerine çeşit çeşit yazılar yapabilirsiniz . Hikayeyi o an çekip atmanıza gerek yok galerinizden istediğiniz zaman fotoğrafı çağırabilirsiniz ve herkesin görmesini istemiyorsanız bunu istediğiniz kişilere gizleyebilir istediğiniz kişilere açabilirsiniz bunun için yazmış olduğumuz başka bir makaleyi de web sitemizden ulaşabilir ve okuyabilirsiniz .

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şifre Nasıl Değiştirilir?
Instagram Şifre Nasıl Değiştirilir?

Instagram şifre değiştirme veya şifre oluşturma işlemi kişisel güvenliğin sağlanması açısından çok önemli bir durumdur. Oluşturulacak olan şifreyi bel...

Instagram'da Ekran Görüntüsü Alınırsa Bildirim Gider mi?
Instagram'da Ekran Görüntüsü Alınırsa Bildirim Gider mi?

Instagram ülkemizde milyonlarca kişinin aktif olarak kullandığı bir resim paylaşım uygulamasıdır. Günümüzde sadece resim değil video, canlı yayın gibi...

Bugun sizler için instagram hikayepaylaşmının nasıl olduğundan bahsettik diğer makalelerimizi okumak ve destek olmak için web sitemizi ziyaret etmeyi  merak ettiğiniz konularda destek bölümünden bizler ile iletişime geçmeyi unutmayınız .

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.