Instagram Kendi Kendine Başkalarını Takip Ediyor

Instagram Kendi Kendine Başkalarını Takip Ediyor

Günümüzde her  insan sosyal medya kullanıyor ve bu sosyal medyalarda öne çıkma çabası gerçek hayatta olduğu gibi süregeliyor. Onun için sosyal medyanın devi desek yanlış olmaz . Evet instagramdan bahsediyorum . Herkes intagram da popüler olmak ister bazıları yetenekleri ile bazıları ilgi çekici profili ile bunu başarır ama bazıları da kaçamak yollara başvuruyor ve yazılım kullanıyor.

İşin püf noktası kullandığınız yazılımın ne kadar güvenli olduğu çünkü instagram da fenomen haline gelmek yüksek takipçiye ulaşıp yüksek beğeniler almak için kullanılan bu yazılımlar profilimize zarar veriyor olabilir mi?

Siz bu web sitelerindeki yazılımları kullanmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriyorsunuz daha sonrasını yazılımlar hallediyor . Mesela sizi takip eden hesaplar kimlerin hesapları hiç düşündünüz mü ? Evet aklınıza ilk gelen şey olan  bu yazılımı kullanan diğer kullanıcıların hesapları , onlar da en başta takipçi kasmak için girdiği o web sitede şuan sizi takip ediyor bulunmakta.

Bir sonraki adım da ise belli bir zaman geçtikten sonra sizin takip edilen listenizin çoğaldığını fark etmeniz muhtemeldir çünkü diğer insanlar gibi sizin o zararlı yazılımların bulunduğu web sitelerine vermiş olduğunuz hesap bilgilerinizi kullanarak sizin hesabınızla sizden sonraki müşterilerinin isteklerini yerine getiriyorlar . Bu yüzden siz takipçi çoğalttığınızı düşünürken aslında kendi elleriniz ile hesabınızı binlerce belki milyonlarca kişinin verisine sahip olan zararlı bir yazılımın havuzuna emanet etmiş oluyorsunuz.

Bu yazılımları kullanıp takipçi çoğaltıp daha sonra kendi kendine başkalarını takip etmesini istemiyorsanız sizler için bunun da bir çözümünü bulduk işte şöyle ;

Yazılımın bulunduğu web siteye girdiniz kullanıcı adı şifreyi verdiniz ve istediğiniz rakama ulaşana kadar mutlu bir şekilde takipçilerinizi hoş geldiniz diye karşıladınız evet şimdi yapmanız gereken işiniz biter bitmez instagram hesabınızın şifresini daha önce hiç koymamış olduğunuz başka bir şifre ile değiştirmek . Bu sayede zararlı yazılım sizin hesabınıza giriş yapamayacak ve başkalarını sizin adınıza takip edemeyecek . Üstelik siz istediğiniz takipçiye de ulaşmış olacaksınız.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şifre Nasıl Değiştirilir?
Instagram Şifre Nasıl Değiştirilir?

Instagram şifre değiştirme veya şifre oluşturma işlemi kişisel güvenliğin sağlanması açısından çok önemli bir durumdur. Oluşturulacak olan şifreyi bel...

Instagram'da Ekran Görüntüsü Alınırsa Bildirim Gider mi?
Instagram'da Ekran Görüntüsü Alınırsa Bildirim Gider mi?

Instagram ülkemizde milyonlarca kişinin aktif olarak kullandığı bir resim paylaşım uygulamasıdır. Günümüzde sadece resim değil video, canlı yayın gibi...

Daha fazla bu tarzda makale için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız .

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.