Instagram Keşfet Geçmişi Silme

Instagram Keşfet Geçmişi Silme

 Çağımızın en büyük icadı olan internetin bize getirdiği en önemli şeylerden biri belki de en önemlisi hızlı haberleşme imkanı sunmak . Bunu da çok uygun maliyetlere hızlı ve güvenli bir şekilde sağlaması dikkat çekici özelliği . Sosyal medya dedğimiz platformlar tam olarak böyle nitelendirilmese de benzer işlevi görmektedir . Mesela instagram ‘ da mesaj atma , fotoğraf paylaşma , video paylaşma , anlık hikaye ekleme , canlı yayın yapmak gibi pek çok özellik bulunmaktadır .

İnstagram kendini diğer uygulamalarda beğenilen özellikleri kusursuza yakın derecede yeniden kodlayarak çok iyi geliştiriyor ve bünyesini büyütüyor . Sosyal medyanın babası olma yolunda emin adımlar ile ilerlemeye devam ediyor . Peki bu instagram da neler yapıyoruz kısaca nedir neye yarar ve daha fazlası makalemizin devamında .

Herkes sosyal medya aracı kullanmakta ve zaman geçirmektedir . Bazen sosyal medya da arattığımız şeylerin başkaları tarafından görülmesini istemiyoruz , çünkü bu bizim özel dünyamız ve sadece bize özel kalması gerekmektedir .

Eğer bu özel dünya başkalarına açılırsa belki ilişkilerimize belki de arkadaşlıklarımız da zedelenmelere neden olacak kadar ileri seviyede olabilir . İlişkilerde hasara yol açmasının en büyük sebebi kıskançık ve güven problemi olarak nitelendirebiliriz .

İşte bu yüzden instagram belki bunu düşünerek değil ama ihtiyacımız olacağını varsayarak yazılımlarına bir yenisini ekleyerek instagram ‘ da keşfette gezdikten sonra aramalar yaptıktan sonra bunları yok etmek , imha etmek için bize güzel çözümler sunuyor bunlardan en önemlisi instagram keşfet geçmişini silerek kurtulma yöntemi ve en pratiğidir . İsterseniz instagram keşfet geçmişi silme nasıl yapılır biraz ondan bahsedelim .

Instagram’da keşfet geçmişiniz temizlemek istiyorsanız Ayarlar’a gidin. Ayarlardan Uygulama Yöneticisi ’ne gidin. Instagram’ı bulun. Veriyi Sil ve Önbelleği Temizle butonuna basın. Eğer önbelleğinizi temizlemek istemiyorsanız aramalardan başka hesaplar arayabilirsiniz.

Bu tarz Instagram hakkında bilgi sahibi olmak için diğer makalelerimizi okumayı ve arkadaşlarınız ile paylaşmayı ihmal etmeyin web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme
Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

Instagram silinen mesajları geri getirme veya diğer içerikleri geri getirmek mümkün mü konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Dünyanın en popüler içer...

Instagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?
Instagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram beğeni hilesi veya beğeni alma hizmeti olarak kullanılan bir seçenek vardır. Bunun kullanılmasının ardından birçok neden vardır. Özellikle h...

 

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram keşfet sıfırlama İOS ve Android telefonlarında Instagram ayarları kısmında keşfet sıfırlama yapılabilmektedir.

Instagram keşfet geçmişi silme işleri için uygulamanın ayarlar kısmında yer alan güvenlik menüsünü kullanmanız gerekmektedir.

Instagram keşfet temizlemek için uygulama ayarlarına girip, veriyi sil ve önbelliği temizle buttonuna basmanız gerekmektedir.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.