Instagram’da Videolarımı İzleyenleri Nasıl Görürüm ?

Instagram’da Videolarımı İzleyenleri Nasıl Görürüm ?

Dünyada herkes sosyal medya telefon tablet bilgisayar gibi araçları kullanmaktadır . insanlar birbiriyle Bu cihazlar üzerinden haberleşme ektedir Hatta sosyal medya haberleşmeden ileriye gidip ticarete dökülmüş ve bir pazar haline gelmiştir . Instagram bunun en büyük örneğidir dünyada en çok kullanılan Instagram uygulaması insanlara fotoğraf video ekleme ve hatta yeni özellikler ile canlı yayın yapma bunların üzerinde efektler verip oynama yapma imkanları da sunmaktadır .

Instagram ’ da Videolarımızı izleyenlerin kim olduğunu çoğu Instagram kullanıcılarının merak ettiği bir sorudur . Paylaşmış olduğunuz videonuzun altındaki görüntülenme sayısına bastığınızda videonuzun görüntülenme sayısını ve kimlerin beğendiğini gösterir . Bir kullanıcı videoyu istediği kadar görüntüleyebilir . Fakat bu görüntülenme sayısını etkilemez ve o kullanıcı için görüntüleme sayısı  1 ’ dir. Instagram 2016 yılında yapmış olduğu bir güncelleme ile video görüntüleme sayısını göstermemektedir .

Aynı şekilde Facebook ve YouTube ’ da yayınlanan videoların görüntülenme sayısını gösterir fakat kimler tarafından görüntülendiği gösterilmez . Bir de videoları kimler tarafından görüntülendiğini gösterdiğini iddia eden bazı uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamalar hiçbir şekilde videonuzun hangi kullanıcılar tarafından görüntülendiğini göstermez . Sizin hesap bilgilerinizi çalabilirler dikkat edin . Eğer videonuzun kimler tarafından görüntülendiğini merak ediyorsanız videonuzu Instagram hikayenizde paylaşıp videonuzun hangi kullanıcılar tarafından görüntülendiğini görebilirsiniz .

Ancak videonuzun sayısının belli olması için bazı kriterlerin oluşması gerekmektedir. Ana sayfasında hızlı geçerken sizin videonuzu gören ancak izlemeden geçenler olacaktır . Bu kişiser ise görüntülendi olarak sayılmayacaktır . Videonun izlenmiş olabilmesi için en az 3 saniye izlenmesi gerekmektedir . Bu zamanın altında izlenmesi halinde görüntülenme sayısında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Bunun sebebi ise Instagram uygulamasının 3 saniyenin altında izlemeleri, geçiş yapma olarak algılamasıdır . 3 saniye üstü izlenmeler ise görüntülenme sayısınızı etkileyecektir .

Bu tarz Instagram hakkında bilgi sahibi olmak için diğer makalelerimizi okumayı ve arkadaşlarınız ile paylaşmayı ihmal etmeyin web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız . . .

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme
Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

Instagram silinen mesajları geri getirme veya diğer içerikleri geri getirmek mümkün mü konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Dünyanın en popüler içer...

Instagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?
Instagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram beğeni hilesi veya beğeni alma hizmeti olarak kullanılan bir seçenek vardır. Bunun kullanılmasının ardından birçok neden vardır. Özellikle h...

 

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.