En İyi İnstagram Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

En İyi İnstagram Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Yaşamımızın içine son zamanlarda oldukça giren ve artık bir hayatımızın da orda olduğu sosyal paylaşım sitelerinin en başında gelen instagram bizim için çok kıymetli bir yeri var.

 

Bu uygulama bizim için bu kadar önemliyse yaptığımız paylaşımların kalitesi ve içeriği de bir o kadar güzel olmasını isteriz. İşte bu yüzden paylaştığınız fotoğraf ve videoları düzenleye-bileceğiniz ve daha güzel hale getirebileceğiniz bazı uygulamaları sizler için derledik kısa kısa açıklamalar yazdık şimdi onlardan biraz bahsedelim ;

 

Layout ; İnstagrama çok benzer ara yüzü ile onun ikizi olarak tanımlamak yadırganamaz bir gerçektir . Layout uygulaması görüntülerinizi kolaj yapıp birleştirebiliyor veya uygulamalarınıza efektler verip değişik pozlamalar yapmanıza olanak sağlıyor ücretsiz olan bu uygulama üstelik hem Android hem de İOS cihazlarda kullanıma hazır durumda markette kendine yer almış bulunmaktadır.

 

Facetune ; Tabii kameranın kalitesi kadar verdiğimiz pozlar da bizim için çok önemli bu uygulamada genellikle selfie pozu baz alınarak özellikler geliştirilmiş ve selfie ye uygun birçok tanımlı özellik mevcut bunlardan bazıları ; diş beyazlatma , ben yok etme , vücut pürüzsüzleştirme gibi daha birçok selfie pozlarında uygulayabileceğiniz yakın çekimlerde işinizi görecek ve kusurlarınızı kapatacak özellik bulunmaktadır.

 

Snapseed ; Aralarında en popüler olan uygulama snapseed çünkü reklam kampanyası ve arkasında bulunan şirket gerçekten sağlam . Google, evet yanlış duymadınız snapseed uygulamasının geliştiricileri google çatısı altında bulunuyor ve bu uygulamada googlenin alt ürünlerinden sadece birisi ve google her işte olduğu gibi burada da mükemmeli yakalamayı başarmış diyebiliriz.

Gerçekten çok performanslı ve birçok özellik barındıran bu uygulama özellikle iPhone ve iPad kullanıcılarının şuan ilgi odağı olmuş durumda . Yeni gelen 2.0 güncellemesi ile bütün problemleri çözen ve birçok yeni eklenti ve özellik getiren google firması rakipsiz bir uygulama tasarlama potasında ilerlemekte.

 

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Youtube Kanalı Nasıl Açılır?
Youtube Kanalı Nasıl Açılır?

En sevilen videolarınızı paylaşabileceğiniz ve ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Youtube kanal açma adımları ile izleyici kitlenizi artırabilir...

Instagram'da Video Paylaşma Nasıl Yapılır?
Instagram'da Video Paylaşma Nasıl Yapılır?

Instagram birçok özelliği ve güncellemesiyle birlikte kullanıcılarını memnun etmeye çalışan bir sosyal medya platformudur. Sistemin en büyük özelliği ...

Bu makalede sizlere en iyi instagram fotoğraf düzenleme uygulamalarından bahsettik daha fazla makale okumak ve bilgi sahibi olmak için lütfen web sitemizi takipte kalınız.

 

 

 

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.