Instagram Mavi Tık Nasıl Alınır ?

Instagram Mavi Tık Nasıl Alınır ?

Yaş fark etmeksizin hayatımıza giren ve herkeste en az 1 tane bulunan akıllı cep telefonu veya ev iş yeri gibi yerlerde bulunan tablet bilgisayar gibi teknolojik aletlerden haberleşmek çok kolay çok basit ve çok ucuz . Bu yüzden insanlar artık sosyal medya denilen mecralardan birbirleriyle hızlı bir şekilde iletişim kuruyor ve haberleşiliyor . Her alanda olduğu gibi bu alanda da büyük bir rekabet var bu rekabetin kazananı Google ‘ un bir alt firması olan instagram oluyor .

İnstagram milyarlarca kullanıcısı olan fotoğraf ve video paylaşımı yapılan yeni gelen güncellemeler ile canlı yayın desteğini sağlayan bir platform . Ve bu platform sürekli en çok kullanıcı kazanan firma olmaya devam ediyor . Başarının altında ki en büyük sebebi ise kullanıcıyı dikkate alarak sürekli aktif ve güncel özellikler getirmesi . İnstagram ‘ da yeni moda ise mavi tik oldu . Türkiye ‘ de mavi tik ‘ e sahip bir çok kullanıcı bulunmakta bunların çoğunu sanatçılar oluşturmaktadır . Yeni yeni instagram ve youtube fenomenleri de sahip olmaya başladı ilk olarak instagramın talep ettiği ücreti yatırıyrsunuz daha sonra ise aşşağıdaki adımları tek tek izliyorsunuz .

Instagram ’ da Mavi Tık ’ ı sadece tanınmış kişiler almaktadır . Mavi Tık işlemi aslında kişinin asıl hesabı olduğunu belli eder . Herhangi bir kullanıcı mavi tık alamaz . Mavi tık için Facebook ve Twitter hesabını bağlantılı olarak kullanmak gerekmektedir . Instagram ’da Mavi Tık onaylanmış hesaplara verilir. Tanınmış kişiler için sahte hesaplar oluşumuna karşı mavi tık almak iyi olacaktır . Mavi Tık almak için Instagram yetkililerine mail attığınızda mailiniz onaylanırsa hesabınız onaylı hesap olacaktır . Eğer tanınmış kişi ya da ticari bir firma hesabı değilseniz Instagram yetkililerinin geri dönüşlerinin olmaması durumu olabilir .

Bu tarz Instagram hakkında bilgi sahibi olmak için diğer makalelerimizi okumayı ve arkadaşlarınız ile paylaşmayı ihmal etmeyin web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız .

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Youtube Kanalı Nasıl Açılır?
Youtube Kanalı Nasıl Açılır?

En sevilen videolarınızı paylaşabileceğiniz ve ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Youtube kanal açma adımları ile izleyici kitlenizi artırabilir...

Instagram'da Video Paylaşma Nasıl Yapılır?
Instagram'da Video Paylaşma Nasıl Yapılır?

Instagram birçok özelliği ve güncellemesiyle birlikte kullanıcılarını memnun etmeye çalışan bir sosyal medya platformudur. Sistemin en büyük özelliği ...

 

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.