İnstagram Neden Açılmaz?

İnstagram Neden Açılmaz?

Dünya’da en aktif kullanıcı sayısına hakim olan instagram hayatımızda ciddi manamda yer kaplamaya devam ediyor. İnsanlar günlerinin belirli ve önemli büyük bir kısmını bu tarz sosyal uygulamalarda harcıyor . Bir an giriş sağlayamadığımız da ise gerçekten can sıkıcı durumlar ortaya çıkıyor ve aklımıza direk ‘’ eskiden telefon internet yokken insanlar ne yapıyordu? ‘’ Sorusu geliyor .

Peki instagram’ a giriş yapamama sebeplerimiz neler olabilir? Bu makalede bunları işledik işte instagram’ a giriş yapamama sebeplerinden bazıları ;

Yanlış username veya password girişi : İlk girişte yanlış girdiğimizi düşünüp tekrar ve tekrar denediğimizde yine başarısız olursak hesabımızın başka biri tarafından ele geçirilip şifresinin değiştirildiği düşüncesi hemen kafamızın içini dolduruyor.

Ama hemen telaş yapmadan önce sakin bir şekilde büyük küçük harflere dikkat ederek gerekirse şifreyi göster butonuna basıp şifreyi görerek düzgünce yazmamız hala giriş yapamadığımız takdirde ise mail adresimiz yardımı ile şifreyi yenileyebilir ve tekrar giriş yapmayı deneyebiliriz .

Eğer bu sebepten dolayı değil ise internet bağlantınız ile ilgili bir problem dolayı kaynaklanabilir . Eğer masaüstü bilgisayardan Ethernet kablosu yardımıyla bağlantı sağlıyorsunuz ilk olarak modemden başlayarak kabloyu takip edin ezik büzük yerlerin olup olmadığından emin olun bütün kabloların uygun yerlere takılı olduğunuda kontrol edin eğer bu adımları yaptıysanız bağlantınız tamamlanmış demektir .

Eğer telefon/tablet gibi cihazlardan wi-fi ile giriş yapıyorsanız modemde wi-fi ışığını kontrol edin ve telefonunuzdan bağlantıyı yeniden yapın bu sorundan da bu şekilde kurtulacaksınız.

Bunlar değil de instagram durduruldu diye hata alıyorsanız en basit çözümü olan hata diyebiliriz canınızı hiç sıkmayın . Uygulamayı silip tekrar yükleyin ve giriş yapın eğer olmazsa uygulamalar kısmından instagram’ a girip verileri temizle yapın ve instagram’ a artık rahat rahat girebileceksiniz .

Bu makalemizde sizlere instagram neden açılmaz sorusunun cevabı olan 3 maddeyi ve bu sorunların çözümlerini paylaştık , eğer başka bir sorun yaşıyorsanız bizimle paylaşmayı unutmayın bir sonraki makale de sizin sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışacağız .

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Youtube Kanalı Nasıl Açılır?
Youtube Kanalı Nasıl Açılır?

En sevilen videolarınızı paylaşabileceğiniz ve ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Youtube kanal açma adımları ile izleyici kitlenizi artırabilir...

Instagram'da Video Paylaşma Nasıl Yapılır?
Instagram'da Video Paylaşma Nasıl Yapılır?

Instagram birçok özelliği ve güncellemesiyle birlikte kullanıcılarını memnun etmeye çalışan bir sosyal medya platformudur. Sistemin en büyük özelliği ...

               

 

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.