Instagram’da Birden Fazla Hikâye Paylaşma Nasıl Yapılır ?

Instagram’da Birden Fazla Hikâye Paylaşma Nasıl Yapılır ?

Artık herkesin cebinde en az 1 tane bulunan akıllı cep telefonu veya ev iş yeri gibi yerlerde bulunan tablet bilgisayar gibi teknolojik aletlerden haberleşmek çok kolay çok basit ve çok ucuz . Bu yüzden insanlar artık sosyal medya denilen mecralardan birbirleriyle hızlı bir şekilde iletişim kuruyor ve haberleşiliyor . Her alanda olduğu gibi bu alanda da büyük bir rekabet var bu rekabetin kazananı Google ‘ un bir alt firması olan instagram oluyor .

İnstagram milyarlarca kullanıcısı olan fotoğraf ve video paylaşımı yapılan yeni gelen güncellemeler ile canlı yayın desteğini sağlayan bir platform . Ve bu platform sürekli en çok kullanıcı kazanan firma olmaya devam ediyor . Başarının altında ki en büyük sebebi ise kullanıcıyı dikkate alarak sürekli aktif ve güncel özellikler getirmesi . İnstagram ‘ ın en son yaptığı hamle olan birden fazla hikaye paylaşım özelliği . Bu  özelliği nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız makalemizin kalan kısmını okumaya devam edin .

Instagram ’ da Birden Fazla Hikâye Paylaşmanız mümkün . Instagram ana sayfanızda sol en üstteki kameraya bastığınızda kameranız açılır . Yazı , Canlı yayın , Normal kamera  , Boomerang , Superzoom , Eller serbest ve efektler ile istediğiniz gibi fotoğraf ve video çekebilirsiniz . Çektiğiniz fotoğraf veya videoyu yayınlamadan önce konum , saat , konu etiketi , anket , tarih ve değişik emojiler , efektler , çeşitli yazı tipi ile yazı yazma ve çeşitli şekiller ile çizim ekleyerek hikayenizi indirme butonuna basarak cihazınıza kaydedebilirsiniz .

İsterseniz hikayen ya da Gönder butonuna basarak da hikayenizi yayınlayabilirsiniz . Hikayenizi yayınladıktan 24 saat sonra paylaşmış olduğunuz hikaye silinir . 24 saat şart değil sizde 24 saat içerisinde istediğiniz zamanda hikayenizi silebilirsiniz .

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Youtube Kanalı Nasıl Açılır?
Youtube Kanalı Nasıl Açılır?

En sevilen videolarınızı paylaşabileceğiniz ve ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Youtube kanal açma adımları ile izleyici kitlenizi artırabilir...

Instagram'da Video Paylaşma Nasıl Yapılır?
Instagram'da Video Paylaşma Nasıl Yapılır?

Instagram birçok özelliği ve güncellemesiyle birlikte kullanıcılarını memnun etmeye çalışan bir sosyal medya platformudur. Sistemin en büyük özelliği ...

Bu tarz Instagram hakkında bilgi sahibi olmak için diğer makalelerimizi okumayı ve arkadaşlarınız ile paylaşmayı ihmal etmeyin web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız .

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.