Swarm Bildirim Silme Nasıl Yapılır?

Swarm Bildirim Silme Nasıl Yapılır?

Swarm Uygulamasında Bildirim Silme İşlemi Yapılabilir Mi?

Swarm Bildirim Silme Nasıl Yapılır

Günümüzde internet aracılığıyla çeşitli işlemlerin yapılması mümkün olmaktadır. Sosyal medya uygulamalarına da internet bağlantısı kullanılarak erişilmektedir. Instagram, facebook ve twitter gibi popüler sosyal medya platformlarına ek olarak kullanıcılar tarafından tercih edilen bir diğer uygulama Swarm adını taşımaktadır. Swarm nedir, ne için kullanılır ve Swarm bildirim silme işlemi yapılabilir mi gibi soruların yanıtlarını yazımız içerisinde vermeye çalışacağız.

Swarm Bildirim Silme

Bir sosyal medya uygulamasından örnek verecek olursak Instagram’da fotoğraf ve video paylaşımı yapılmaktadır. Yazımızın konusu olan Swarm ise bulunduğunuz yeri bildirebildiğiniz, check-in işlemi yapılan bir uygulamadır. Swarm bildirim silme işlemi noktasında söyleyebileceğimiz şey eğer o bildirimin görünmesini istemiyorsanız bildirimin alta kaymasını sağlayabilirsiniz. Bunun içinde bol check-in yaparak beğeni beklemeniz gerekiyor.

Swarm Ayarlar

Swarm bildirim silme, Swarm uygulaması nedir gibi soruların yanıtlarına yer vermeye çalıştığımız yazımızda değineceğimiz bir diğer husus uygulamada ayarlar kısmı bulunmaktadır ve burada profilinizi düzenleme, şifrenizi değiştirme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Uygulamada ayrıca Gizlilik Ayarları seçeneği mevcuttur. Gizlilik ayarları bölümünde Temas Bilgileri, Check-in, Mesajlar, Arkadaşlık İstekleri, Arka plan konumu gibi başlıklar yer almaktadır ve burada ayarları istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Swarm Hesap Silme

Swarm bildirim silme noktasında söyleyebileceklerimiz bu kadar ancak yazımızda belirtebileceğimiz hususlardan birisi Facebook ve instagram uygulamalarında olduğu gibi Swarm uygulamasında hesap dondurma işlemi yapılamamaktadır. Bu durumda eğer Swarm kullanmak istemiyorsanız hesabınızı silebilirsiniz.

Sosyal medya uygulamalarından biri olan İnstagramda kullanıcılar çekmiş oldukları fotoğraf ve videoları takipçileriyle paylaşmakta, Twitter’da 280 karakter ile tweet yazılarak istenirse fotoğraf/video eklenmekte, Facebook’ta da bu uygulamalara benzer şekilde fotoğraf/video paylaşımı yapılabilmektedir. Swarm uygulamasında da bireyler yer bildirimi yapmaktadır. Ayrıca arkadaşlarınızın nerede olduğunu merak ediyorsanız Swarm aracılığıyla öğrenebiliyorsunuz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Youtube Kanalı Nasıl Açılır?
Youtube Kanalı Nasıl Açılır?

En sevilen videolarınızı paylaşabileceğiniz ve ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Youtube kanal açma adımları ile izleyici kitlenizi artırabilir...

Instagram'da Video Paylaşma Nasıl Yapılır?
Instagram'da Video Paylaşma Nasıl Yapılır?

Instagram birçok özelliği ve güncellemesiyle birlikte kullanıcılarını memnun etmeye çalışan bir sosyal medya platformudur. Sistemin en büyük özelliği ...

Swarm bildirim silme nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Swarm’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca birçok sosyal medya platformu için takipçi, beğeni ve video görüntüleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizi incelemeyi unutmayın.

Swarm bildirim silme nasıl yapılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.