Twitter Arşive Ulaşamıyorum Sorunu ve Çözümü

Twitter Arşive Ulaşamıyorum Sorunu ve Çözümü

Son zamanlarda oldukça ilgi gören önemli sosyal medya seçeneklerinden biri de Twitter. Birçok kişi tarafından oldukça yoğun bir ilgi ile gün içerisinde sıklıkla kullanılan Twitter’da atılan tweetlerin artık arşivlenmesi de mümkün. Bu özellikle birlikte Twitter arşive ulaşamıyorum sorunu ile de sık sık karşılaşmakta kullanıcılar. Öncelikle Twitter arşivi nedir, nasıl ulaşılır ve Twitter arşive ulaşılamadığında neler yapılması gerekir? Sırayla inceleyelim.

Twitter Arşiv Nedir?


Twitter Arşiv SorunuTwitter da özellikle çok fazla tweeti olan insanların eski paylaşımlarına ulaşarak istediklerini silebilmesi yahut tekrar gözden geçirebilmesi adına oldukça avantajlı bir özellikle olan Twitter arşivi size 2006 yılına kadar atmış olduğunuz tweetlerin hepsini sunabiliyor.

Twitter Arşive Nasıl Ulaşılır?

Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmında karşınıza çıkacak olan “arşiv iste” butonuna basmanız üzerine sistemin de sizi yönlendirmesiyle mail adresinize gelen Twitter indirmeye hazır maili ile size gönderilen bağlantıya tıkladığınızda tekrar Twitter’a yönlendirileceksiniz. Burada karşınıza bir indir butonu çıkacak ve buna basarak indirdiğiniz dosya size tüm eski tweetlerinizi sunacak.

Twitter Arşive Ulaşamıyorum Sorunu Nasıl Çözülür?

Twitter hesabınıza giriş yaptığınızda ayarlar bölümünde “arşivi iste” seçeneği karşınıza çıkamayabiliyor? Eğer siz de Twitter arşive ulaşamıyorum sorunu ile karşı karşıyaysanız Twitter dilinizi Türkçe kullandığınızdan emin olun. Twitter arşive ulaşma özelliği Twitter’ı Türkçe kullanan kullanıcılara sağlanan bir avantajdır. Twitter’da dil seçeneklerini değiştirmek için şu yolları izleyin: Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra ayarlar ve gizlilik bölümüne giriniz. Ardından hesap ayarları bölümünde dil seçenekleri karşınıza çıkacak, buradaki diller içerisinden Türkçeyi seçtikten sonra değişiklikleri kaydetmeniz ile Twitter’ı Türkçe kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede Twitter arşive ulaşamama sorunu da çözülecektir.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Youtube Kanalı Nasıl Açılır?
Youtube Kanalı Nasıl Açılır?

En sevilen videolarınızı paylaşabileceğiniz ve ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Youtube kanal açma adımları ile izleyici kitlenizi artırabilir...

Instagram'da Video Paylaşma Nasıl Yapılır?
Instagram'da Video Paylaşma Nasıl Yapılır?

Instagram birçok özelliği ve güncellemesiyle birlikte kullanıcılarını memnun etmeye çalışan bir sosyal medya platformudur. Sistemin en büyük özelliği ...

Twitter arşivine ulaşamıyorum sorunu ve çözümü konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Twitter’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Twitter Türk takipçi satın alma ve Twitter trend topic satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Twitter arşivine ulaşamıyorum sorunu ve çözümü konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.