Instagram Şekilli Biyografi Yazma Nasıl Yapılır?

Instagram Şekilli Biyografi Yazma Nasıl Yapılır?

Instagram şekilli biyografi kullanımı kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir durumdur. Bunun olmasının nedeni insanların kendisini daha iyi bir şekilde ifade edebilmesi için yapılıyor. Kendisini daha iyi anlatabilmek, bakış acısını gösterebilmek ve hesabını ziyaret edenlere bir sürpriz yapmak isteyen kullanıcılar bu şekilli yazıları tercih edebiliyor.

Bunu yapabilmek için Instagram sizlere kendi bir özellik olarak sunmuyor. Kullanıcılar bunu hesaplarında görmek isterse kendileri başka uygulamalar kullanarak yapması gerekiyor. Tabi yazı şeklinizin hangisini olmasını istiyorsanız ona göre bir karakter seçmelisiniz. Size çok sayıda şekil, karakter sunan internet siteleri üzerinden ilk olarak bunları yazabilir daha sonra kullanıcı adı ve biyografi kısmına yapıştırabilirsiniz.

Instagram Şekilli Yazılardan Profil Oluşturma

Instagram şekilli yazıları kullanmak isteyenler ilk olarak bunlar konusunda onlara hizmet olacak web sitelerini bulması gerekiyor. Yerli ve yabancı birçok site bu konuda Instagram kullanıcılarına yardımcı oluyor. Tabi burada önemli olan bir diğer noktada kullanılacak karakter sayıları olacaktır. Profil adınızı değiştirmek için maksimum 30 karakter kullanabilme sınırınız var. Biyografi kısmına şekilli yazılar yazmak isteyenler için 150 karakter sınırı veriyor.

  • Yazı fontları sunan bir siteye girerek kullanıcı adı ve biyografi kısmında kullanacak yazısı oluşturmalısınız.
  • Beğendiğiniz karakteri kopyalayarak Instagram hesabınıza geçiş yapmanız gerekiyor.
  • Profil kısmına giriş yaparak “Profili Düzenle” seçeneğine tıklamanız gerekiyor.
  • Burada profil adınızı ve biyografi kısmını düzenle kısımlarını göreceksiniz.
  • Kopyaladığınız yazı şekillerini istediğiniz noktaya yapıştırarak kaydet butonuna basmanız gerekiyor.

Instagram şekilli biyografi yazısı bulmak ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Bu konuda birçok site insanlara yardımcı oluyor. Size özel hissettiğiniz bir yazıyı istediğiniz şekle sokarak dönüştürüp, ardından sayfanıza yapıştırabilirsiniz. Kaydet işlemi ile artık profilinizi istediğiniz hale sokarak yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Instagram Şekilli Yazılardan Profil Oluşturma

Instagram Şekilli Biyografi Yazıları Nasıl Hazırlanır?

Instagram şekilli biyografi yazıları konusunda yapmanız gereken tek şey size bu konuda hizmet sunan siteyi bulmak olacaktır. Birçok site bu konuda talepte bulunanlara yardımcı oluyorlar. Bu sitelerin artısı internet üzerinden hazır halde bulunan yazıları kullanmak yerine sizin içinizden gelen yazıları yazmak istemek sizin de hakkınızdır.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram DM (Direct Message) Kapatma ve Açma (GÜNCEL)
Instagram DM (Direct Message) Kapatma ve Açma (GÜNCEL)

Instagram DM özelliği özel mesajın yani direct message olan kelimenin kısaltılarak kullanılmasını ifade eder. Instagram’da bulunan kullanıcılar bu öze...

Instagram Hesap Açma ve Kayıt Olma Nasıl Yapılır?
Instagram Hesap Açma ve Kayıt Olma Nasıl Yapılır?

Instagram yeni hesap açma ve kaydolma adımlarında birçok kullanıcı, email veya cep telefonu onay aşamasında sorun yaşamadığı görülmektedir. Instagram ...

Bu tür siteler talep edilen yazıları öncelikle yazılmasını istiyor. Ardından birçok font kullanarak insanlara istediklerini seçme şansı sunuyor. Bu konuda acele etmemeniz gerekiyor. Çünkü o kadar çok seçenek sunuluyor ki acele etmeden mutlaka istediğinizi aramaya devam etmelisiniz. Çünkü çok farklı fontlar bu sitelerde kullanıcılara sunuluyor. Bazılarını sizlerle paylaşıyoruz sizde biraz araştırma yaparak kendinize uygun fontlar sunan siteleri bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram hesabınızı şekilli harfler veya semboller ile çekici ve güzelleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen yazımızı inceleyin ve ilgi çeken biyografi yazılarını inceleyin.

Instagram biyografinizi sıradanın dışına çıkararak sizi takip eden kişilerin ilgisini çekebilirsiniz.

Biyografinize ekleyeceğiniz gösterişli semboller veya şekilleri yapabilmeniz için telefonunuzun emojilerini kullanabilirsiniz. Telefonunuzda bulunmayan emojileride alt gr + sayı kombinasyonları ile yapabilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.