İnstagram Fotoğraf Beğeni Attırma Yöntemleri

İnstagram Fotoğraf Beğeni Attırma Yöntemleri

Instagram ailenizle dostlarınızla ve sizi takip eden insanlarla hatıralarınızı ve güzel zamanlarınızı paylaşabilmek için size sunulan müthiş bir ortamdır. Çok yoğun bir fotoğraf paylaşımı yapmanıza rağmen beklediğiniz ilgiyi göremiyorsanız aşağıdaki ipuçlarına bakabilirsiniz.

(#hashtag) anahtar kelimelerle birlikte fotoğraflarınızı kategorileştirmek için kullanılan bir yoldur.Bu yolu kullanmak sizin başka kullanıcılar tarafından keşfedilebilme oranınızı güçlendirir.Bu sayede beğeni alma şansınız bir hayli artar.Unutmayın ki paylaşımlarınızın paylaşılma ve görüntülenme derecesi etiket kullanımınıza bağlı olarak yükselir.

Çok etiket kullanmaa özen gösterin ; Örneğin bir doğa fotoğrafı paylaştığınız takdirde doğayla ilgili olabilecek (#manzara #nature  vb.) etiketleri kullanabilirsiniz.

Fenomen olmuş etiketleri deneyin: Kullanacağınız popüler etiket fotoğrafınızla alakalı olsun. #tbt, #happy, #summer, #fun, #summer gibi etiketler en popüler etiketlerdendir.

c-En çok kullanılan etiketlere göz atın: Unutmayın ki ne kadar çok popüler etiket kullanırsanız akan fotoğraf sayısı fazla olacağından sizin fotoğraflarınızın kaybolma ihtimali de fazla olabilir. O yüzden etiket kullanırken doğru etiket kullanımı yapınız

1.İnsanların Görmek İsteyeceği Fotoğraflar

İnstagramda hayatımızdan kesitler paylaşırız. Bu paylaşımları yapmak için boş zamanlarımızda uğraşırız ya da aklımıza ne zaman gelirse o zaman paylaşım yaparız. Beğeni sayımızı arttırmak istiyorsak en iyi ve en kaliteli fotoğrafları paylaşmalıyız. Kişisel fotoğraflarınızı abartmamak kaydıyla paylaşmak sizin daha samimi ve gerçek görünmenizi sağlayabilir. İnsanların her yerde göremeyeceği fotoğraflarda paylaşmak bir hayli ilgi çekici olabilir. Eğer evcil bir hayvana sahipseniz onun doğal hallerini paylaşmak size bir avantaj sağlar. Bu gibi şeyler insanların hoşuna gider ve beğeni sayınız artar ancak sürekli yemek fotoğrafları paylaşmak gibi şeyler insanları rahatsız edebilir. Sonuçta birçok insanın yaptığı bişey. Bu gibi şeylerden uzak durun.

2.Takipçi Sayınızı Arttırın

Takipçi sayınızın artması beğeni sayınızı da olumlu yönde etkileyecektir. Bu yüzden instagram topluluğunda aktif bir kullanıcı olmalısınız. Arkadaşlarınızın fotoğraflarına zaman ayırın veya fotoğraflarını beğenmekten kaçmayın. Bunu sıklıkla yaparsanız o kadar yüksek karşılık alırsınız. Eğer tepki vermezseniz sizde olumlu bir karşılık alamazsınız.

3.Zamanı Doğru Kullanmalıyız

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Hesabımı Nasıl Güvene Alabilirim? Instagram Hesap Güvenliği
Instagram Hesabımı Nasıl Güvene Alabilirim? Instagram Hesap Güvenliği

Eskiden insanlar paralarını kendileri koruyamayacağını düşündükleri için güvenli gördükleri bankalar da saklar oralarda muhafaza ederlerdi . En değerl...

Instagram Hesap Gizliliği Ayarları Nasıl Yapılır?
Instagram Hesap Gizliliği Ayarları Nasıl Yapılır?

Son yıllarda bildiğiniz gibi sosyal medyanın popülaritesi bir hayli artmaktadır. Özellikle akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte sosyal m...

Dünyada ki en ilginç fotoğrafını da paylaşsanız gecenin bir yarısında istediğiniz beğeniyi alamayabilirsiniz. En iyi etkileşimi almak istiyorsanız günün ilk birkaç saatinde veya akşam saatlerinde paylaşım yapmanız daha doğru olacaktır. Kendinizde en iyi etkileşim alabileceğiniz saatleri belirleyebilirsiniz. Size birkaç tüyo;

-Hafta içinde gün ortasında insanlar işyerinde veya internette dolaşırken sıkılabilir buda sizin için doğru zaman olabilir.

-Akşam yemeğinden sonra paylaşım yapabilirsiniz. İnsanlar bu vakitlerde fotoğraflara göz atmak isteyebilir.

-Özel etkinliklerden sonra da paylaşım yapabilirsiniz. Bu günler insanlar için ilgi çekici olabilir.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.