Instagram Hesabı Nasıl İşletme Hesabına Çevrilir?

Instagram Hesabı Nasıl İşletme Hesabına Çevrilir?

Günümüzde akıllı telefon , tablet veya bilgisayar kullanmayan kalmamıştır . İnsanlar da ellerindeki bu teknolojiyi kullanarak sevdikleriyle veya tanımadıkları insanlar ile bir şeyler paylaşıyor . Ve bunlardan en popüleri dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan instagram aramıza bir çok yeni fenomen katmaya devam ediyor . Bu fenomenler de fırsatı değerlendirerek işi para kazanmaya döküyorlar . Peki bunu nasıl yapıyorlar ?

Hesaplarını işletme hesabına çevirip oradan reklam verenler ile anlaşma yapıp veya temin ettikleri ürünleri kitlelerine satarak gelir elde ediyorlar . Sizlere bu yazımızda normal hesabı nasıl işletme hesabına çevrilir istatistiklere ulaşılır ve para kazanmanın önü açılır bunlardan bahsedeceğim .

Teknolojinin gelişmesi ile sosyal medya uygulamaları da kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için çok sık yenilikler ve geliştirmeler yapmaktadır . Günümüzün en çok kullanıcı olan ve sık kullanılan sosyal medya uygulamasından biri olan Instagram’ da sürekli yenilikler ile karşımıza çıkmaktadır .  Instagram’ ın son güncellemesi ile Instagram Hesabını İşletme Hesabına Çevirme özelliğiyle karşılaşmış olduk .  Bu özellik kişisel hesapların tanıtımının yanında en iyi faydalanacak olan kişiler ticari anlamda iş yapan firmalar için  ürün satımı ve tanıtım yapmak adına çok önemli bir özelliktir .

Ayrıca paylaştığınız her gönderinin tanıtımını ve istatistiklerini takip edip inceleyebilirsiniz. Instagram Hesabını İşletme Hesabına Çevrilirken ilk önce hesabı gizli hesap modun da ise gizli hesabı devre dışı bırakmanız gerekmektedir .  Aksi takdirde hesabınızı işletme hesabınıza geçiremezsiniz. Instagram Hesabını İşletme Hesabına Çevirmek için profilinizin sağ en üstteki üç noktaya basın. Hesap kısmından İşletme Hesabına Geç’ e tıklayın. Ardından sizi Facebook’a bağlamak isteyecektir. Hesabınız ile sayfa açmak için sizi Facebook’a yönlendirecektir .

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Hesabımı Nasıl Güvene Alabilirim? Instagram Hesap Güvenliği
Instagram Hesabımı Nasıl Güvene Alabilirim? Instagram Hesap Güvenliği

Eskiden insanlar paralarını kendileri koruyamayacağını düşündükleri için güvenli gördükleri bankalar da saklar oralarda muhafaza ederlerdi . En değerl...

Instagram Hesap Gizliliği Ayarları Nasıl Yapılır?
Instagram Hesap Gizliliği Ayarları Nasıl Yapılır?

Son yıllarda bildiğiniz gibi sosyal medyanın popülaritesi bir hayli artmaktadır. Özellikle akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte sosyal m...

Facebook’ ta sayfa hesabınızı açın. Facebook ile bağlantınızı kurduktan sonra Instagram Hesabınızı İşletme Hesabına geçireceğiniz için kullanıcıların sizinle iletişime geçebilmesi için mail adresi, telefon numarası veya adres bilgilerinizi girmeniz gerekecektir .  Bilgileri girdiğiniz takdirde Instagram Hesabınız İşletme Hesabına Çevrilmiş olacaktır .

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.