Instagram Fotoğraf Kaydetme Özelliği Geldi

Instagram Fotoğraf Kaydetme Özelliği Geldi

İnsanların her gün dakikalarını ve hatta saatlerini harcadığı sosyal medya platformları hayatımızda ki önemlerini git gide arttırmakta ve yerini sağlama almaktadır . Dünya çapında yapılan araştırmalara göre Türkiye sosyal medya kullanan ülkeler arasındaki sıralamada 2. Sırada kendine yer bulmuştur . Bu ne kadar canımızı sıkmasa da önemli bir durum teşkil etmektedir . Bu kadar fazla zaman harcamak en başta kendi gelişimimiz için zararlı bir davranıştır .

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından birisi olan Instagram yeni güncellemeleriyle kullanıcılarına daha iyi hizmet vermeye devam etmektedi r .  Boomerang , Superzoom ,  Eller Serbest gibi çekimlerin ardından Instagram Fotoğraf Kaydetme Özelliği ile kullanıcılarına yenilikte bulunmuştur .

Bu özellikten faydalanmak için öncelikle Instagram’ı güncellemeniz gerekmektedir. Instagram’ da gezerken ilginizi çekecek bir gönderi gördüğünüzü varsayalım. Vaktiniz olmadığı için gönderiyi göremediğiniz için üzülmeyin . Instagram Fotoğrafı Kaydetme özelliği ile gönderiyi kaydederek istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz . Kaydettiğiniz gönderiyi yayınlayan kişi silene kadar sizde kalacaktır. Aksi takdirde kişi silerse gönderi sizden de silinecektir .

Instagram Fotoğraf Kaydetme Özelliğinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken şey kaydetmek istediğiniz gönderinin sağ alttaki kare içi boş kutu simgesine basmanız yeterlidir .

Eğer bir başkası bu işlemleri uygular ve sizin fotoğrafınızı kaydeder ise bildirim gelecektir . Bir çok ticari hesap olarak kullanılan profillerin sayfalarında paylaştığı satılık ürünleri kullanıcılar tarafından kaydedilip daha sonra satın almak için ziyaret etmesi en çok işine yarayan kişilerdir . Sizler de ticari hesap açıp satış yapmak isterseniz işinize yarayacak ve satışlarınızı arttıracak güzel bir özelliktir yalnız dediğimiz gibi bu özelliğin aktif olması için instagram uygulamasını play store veya app store ‘ dan güncellemeyi unutmayınız .

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Hesabımı Nasıl Güvene Alabilirim? Instagram Hesap Güvenliği
Instagram Hesabımı Nasıl Güvene Alabilirim? Instagram Hesap Güvenliği

Eskiden insanlar paralarını kendileri koruyamayacağını düşündükleri için güvenli gördükleri bankalar da saklar oralarda muhafaza ederlerdi . En değerl...

Instagram Hesap Gizliliği Ayarları Nasıl Yapılır?
Instagram Hesap Gizliliği Ayarları Nasıl Yapılır?

Son yıllarda bildiğiniz gibi sosyal medyanın popülaritesi bir hayli artmaktadır. Özellikle akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte sosyal m...

Sadece bu özellik için değil sürekli güncel tutmanız demek kullandığınız uygulamalar yeni bir özellik yayınladığı zaman anında size ulaşması ve işinizi kolaylaştırması demektir.Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz diğer makalelere göz atmayı web sitemizi takip etmeyi unutmayın .

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

Gösterilecek yorum yok.