Instagram’da Profil Linki Nasıl Alınır ?

Instagram’da Profil Linki Nasıl Alınır ?

Instagram’da profil linki diğer sosyal medyalarda paylaşmanız için URL bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir. Sosyal medya kullanımı konusunda resmen yeni bir hikâye yazan Instagram , dünyanın en çok paylaşım yapılan ve en çok aktif kullanıcıya sahip olan sosyal paylaşım sitesidir. Bu sitede fotoğraf paylaşmak video paylaşmak hatta yeni güncellemeler ile anlık hikâye paylaşımı ve canlı yayın yapma gibi özellikleri kolay birkaç adım ile kullanmak bunu bu kadar popüler yapan sebepler arasındadır.

Instagram feedback yani geri bildirimlere çok dikkat eden bir şirket sanırım başarısının en büyük sırrı da bu ve kullanıcıların şikayetlerini çok iyi analiz edip bunları en iyi çözümleri sunabiliyorlar . Bunlardan bir tanesi de işte bir gönderinin ya da bir profilin linkini alıp başka arkadaşlarımız ile paylaşamama sorunuydu . Ancak Instagram buna da kulak verdi ve yazılımcılarıyla hızlı bir çalışma sonucu çok kısa zamanda çözümü üretti güncellemeyi paylaştı .

Bu özelliği aktif hale getirip kullanabiliyor olmak için Android ‘ de Google Play Store ‘ dan İOS ‘ da ise App Store dan instagram uygulamasını güncellemeniz gerekmektedir .

Instagram’da beğendiğiniz takip ettiğiniz bir hesabı diğer sosyal medya uygulamalarında arkadaşlarınız ile paylaşmak istiyorsanız yapacağınız şey linkini almak istediğiniz hesabı açın . Açtığınız hesabın sağ üstteki üç noktaya basın .

Profilin URL ’ sini kopyala butonuna bastığınızda hesabın profil linkini kopyalamış olursunuz  . Ve başka bir şey kopyalayana kadar herhangi bir uygulamada veya not defterine dahi girip ekrana basılı tutup yapıştır tuşuna bastığınızda o aldığınız gönderinin veya kullanıcı profilinin link oraya çıkacaktır . Arkadaşlarınız ile daha kolay paylaşım yapacaksınız .

Evet yukarıda da bahsettiğimiz gibi İnstagram profil linki ve fotoğraf linki alma işlemi bu kadar basittir . Yeter ki uygun adımları doğru bir şekilde uygulayın . Ayrıca burada unutmamanız gereken en önemli nokta gizli hesaplarda link kopyalama işleminin uygulanamayacağıdır.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şifre Nasıl Değiştirilir?
Instagram Şifre Nasıl Değiştirilir?

Instagram şifre değiştirme veya şifre oluşturma işlemi kişisel güvenliğin sağlanması açısından çok önemli bir durumdur. Oluşturulacak olan şifreyi bel...

Instagram'da Ekran Görüntüsü Alınırsa Bildirim Gider mi?
Instagram'da Ekran Görüntüsü Alınırsa Bildirim Gider mi?

Instagram ülkemizde milyonlarca kişinin aktif olarak kullandığı bir resim paylaşım uygulamasıdır. Günümüzde sadece resim değil video, canlı yayın gibi...

Bu  tarz Instagram hakkında bilgi sahibi olmak için diğer makalelerimizi okumayı ve arkadaşlarınız ile paylaşmayı ihmal etmeyin web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız .

https://www.youtube.com/watch?v=cHgkPlCmwUg
Sıkça Sorulan Sorular

Facebook, Twitter, WhatsApp, Skype veya diğer sosyal medya platformlarında Instagram hesabınızı tanıtmak, takipçi arttırmak ve hesabınızı paylaşmak için link adresi kullanılır.

Profilinizin URL link adresini başka kullanıcılardan paylaşmak için alabileceğiniz url adresini “Profilin URL’sini Kopyala” kısmından alabilirsiniz.

Profil URL adresinizi kopyalamak, Android veya İOS cihazlarda farklı yöntemleri bulunmaktadır. Profilinize girip sağ üste yer alan 3 noktaya tıklayarak URL kopyalama yapabilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 1 Ortalama: 5 )

1 Yorum

  1. Tamer ünlü
    Tamer ünlü

    Merhaba, kendi sayfamın linkini nasıl görebilirim.